Yaz Bizimle Bir Başka Bütün Ortaokul Öğrencilerimizi Bekliyoruz...

Yaz Etkinlikleri; yaz tatili döneminde ortaokul öğrencilerine yönelik, Kur'an-ı Kerim, İlmihal, Akaid, Adab-ı Muaşeret, Peygamberler Tarihi, Örnek Şahsiyetler ve Sosyal, Kültürel ve Teknolojik faaliyetlerle öğrencilerin maddi ve manevi sorumluluklarının farkında; tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında emek sahibi; adaletin tesisinde kararlı; bilgili, inançlı ve çalışkan bir sorumlu fert haline dönüştürmenin gayretidir. Gününüz şartlarında ve pandemi sürecinin oluşturduğu koşullar doğrultusunda Yaz Etkinlikleri online olarak icra edilecektir. 
 
Bu amaçla nihai hedefimiz Yaz Etkinliklerine dahil olan bütün gençlerimizle birlikte yürümektir. Nitekim AGD dünyaya yeniden yön verecek, kurtların kapmaya niyetlendikleri kuzulara hangi nehrin kenarında olursa olsun kol kanat gerecek, çorbasını komşusuyla paylaşacak, kardeşlik anlayışıyla coğrafyamızı bir ve bütün tutacak kadroların harmanlandığı etkin bir teşkilattır.
Yaz Etkinlikleri gençlerimizin AGD ideallerine sımsıkı sarılıp aynı hedeflere kilitlenmeleri için birlikteliğimizi inşa edeceğimiz bir çalışmadır.

 

Nasıl İlerleyebilirsiniz?

- e-yazetkinlikleri.com sitemize kayıt olmalısınız.

- Size ulaşmamızı beklemelisiniz.

- Online eğitim sistemimize girebilmeniz için size özel olan giriş bilgilerini kaybetmemelisiniz.

- 15 kişilik dijital sınıflarınızda yerinizi almalısınız.

- Seviyenize göre belirlediğimiz dersleri (Temel Dini Bilgiler, Kur’an-ı Kerim, Örnek Şahsiyetler, Ezber vb.) takip etmelisiniz.

- Derslerin sonundaki özel ödüllere ulaşabilmeniz için derslerle ilgili soruları yanıtlamalısınız.

- Hafta içi 3 gün dijital sınıfınızın eğitimcisiyle, 45 dk Zoom uygulamasıyla birebir eğitim yapmalısınız.

- Eğitim ve etkinlik süreci içinde gerçekleştireceğimiz, etkinliklere dahil olmalısınız.

- Eğitim ve etkinlik süreci içerisinde Kaşif Grupları’na dahil olarak yıl boyu bu eğitimden faydalanmalısınız.

- Eğitim ve etkinlik süreci sonunda e-sertifikanızı unutmamalısınız.
 

Not: 6 Temmuz -14 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapacağımız E- Yaz Etkinliklerinde eğitim ve etkinliklerin bir kısmını burada belirttik birçok sürprizle sizleri gözümüz yolda bekliyoruz. Haydi kayıt olarak bu etkinliğe hemen katılabilirsiniz.